subscribe
Zadzwoń teraz : +48 603 213 680
Oferta

Redesign’y

Redesign to nowy design dla starej strony.

Bardzo często pociąga to za sobą pozostwienie części treści i fotografii oraz aktualizację o nowe zasoby. Zupełnej zmianie ulega wtedy layout (szablon) czyli wygląd strony.

Przy okazji tak drastycznych zmian sugerujemy również przeniesienie strony na bardzo dobrze się pozycjonujący silnik (CMS) WordPress.

Sam WordPress błędnie kojarzony jedynie z formami blogowymi nadaje się doskonale do stron firmowych i produktowych – jest łatwy w obsłudze – wręcz intuicyjny a jego możliwości pod względem pozycjonowania są bardzo szerokie. Dostępność darmowych wtyczek i widgetów ułatwia obsługę i poszerza funkcjonalności serwisów.

Dosłownie jednym kliknięciem można uruchomić translator wielojęzykowy który doda profesjonalnego wyglądu każdej stronie.

 

Po zmianach wizualnych wielu naszych klientów odczuwa dużo większe zainteresowanie ich towarami i usługami. Strony szybko się zwracają i przynoszą czysty zysk w kolejnych miesiącach i latach. Poniżej przedstawiamy przykładowe redesigny wykonane przez naszą firmę :

Najnowsze wpisy

  • Joomla
    Joomla podobnie jak jak WordPress oparty jest o licencje GNU.
  • WordPress
    WordPress w skrócie zwany WP jest CMSem opartym o międzynarodowe
  • HTML
    Dobry HTML w czystej formie i z dobrą optymalizacją SEO

Kontakt z nami

Ul. Złota 7 / 18
00-019 Warszawa

Telefon: +48 603 213 680
Czynne od 8:00 do 20:00

Jeśli mają Państwo kilka pytań - bardzo prosimy o kontakt telefoniczny - minimalizuje to nasz czas odpowiedzi ...
www.tanieWWW.info.pl