subscribe
Zadzwoń teraz : +48 603 213 680
Oferta

WordPress

WordPress w skrócie zwany WP jest CMSem opartym o międzynarodowe licencje GNU.

Bardzo często WordPress mylony jedynie z mozliwościami blogowymi stał się ulubionym przez Google silnikiem na którym tworzy się nawet rozbudowane – obszerne strony.

Jest bardzo elastyczny – łatwo dokonywać zmian dzięki panelowi edycji treści i edytorom WYSIG ( what you see is what you get ) czyli edycja treści od strony panelu odbywa się w sposób bardzo prosty i intuicyjny a poradzi sobie z nią każdy kto używał wcześniej programu Word z pakietu Office.

 

Biblioteki mediów do których wgrywa się zdjęcia przechowują grafikę na serwerze a wklejanie jej do tekstów to prosty zabieg wyboru danej ikony.

 

Różnorakość wtyczek, pluginów do WP to uśmiech na twarzy klienta który nie musząc np. tłumaczyć treści strony na wiele języków może użyć wtyczki Multi-Translatora i cieszyć się nawet 96 językami świata dzięki paru kliknięciom na zapleczu (w panelu).

Możliwości wprowadzania kategorii i tagów do artykułów to automatyczne generowanie dodatkowych podstron z doskonałym SEO czyli więcej niż połowa sukcesu w Google

Najnowsze wpisy

  • Joomla
    Joomla podobnie jak jak WordPress oparty jest o licencje GNU.
  • WordPress
    WordPress w skrócie zwany WP jest CMSem opartym o międzynarodowe
  • HTML
    Dobry HTML w czystej formie i z dobrą optymalizacją SEO

Kontakt z nami

Ul. Złota 7 / 18
00-019 Warszawa

Telefon: +48 603 213 680
Czynne od 8:00 do 20:00

Jeśli mają Państwo kilka pytań - bardzo prosimy o kontakt telefoniczny - minimalizuje to nasz czas odpowiedzi ...
www.tanieWWW.info.pl